Naše odporúčania

Naše prípravky na podporu redukcie hmotnosti fungujú spoľahlivo, ak dodržíte niekoľko zásad:

  • 1. Prípravky užívajte podľa návodu  30 - 60 minút pred  hlavným jedlom/jedlami. Dodržanie užívania  približne 30- 60 minút pred jedlom je veľmi dôležité, lebo chlorogénové kyseliny zo zelenej kávy podľa vedeckých štúdií pôsobia v tenkom čreve, kde redukujú vstrebávanie glukózy. Z tohto dôvodu sa musia  dostať do tenkého čreva ešte pred tým, ako sa tam dostane natrávena potrava. Takisto k hydratácii glukomanánu (k napučaniu od vstrebanej vody) a vytvoreniu viskózneho gélu v žalúdku treba približne 30 - 60 minút.
  • 2. Počas užívania prípravkov zvýšte Vaše fyzické aktivity, aby sa zvýšila spotreba energie Vášho tela.  Keďže Vaše telo dostane menej glukózy a tukov z potravy, svoje zvýšené energetické nároky bude vykrývať odbúravaním tukových rezerv.
  • 3. Stravujte sa racionálne a uprednostnite nízkoenergetickú diétu.
  • 4. Nepristupujte k užívaniu prípravkov spôsobom „vyskúšam“ ! Ochránite tým seba od zbytočného sklamania. Krátkodobé, 2 – 4 týždňové užívanie môže byť úplne neúčinné ! Odporúčaná dĺžka užívania prípravkov je 2 – 3 mesiace. Nenechajte sa odradiť, pokiaľ za prvý mesiac nespozorujete na sebe výraznejší úbytok hmotnosti. Mechanizmus účinku prípravku je prirodzený a  zníženie hmotnosti sa dostaví pomaly, až po 2 – 3 mesiacoch užívania.

 

Čo môžete očakávať:

Všetky klinické štúdie, robené s výťažkami  zo zelenej kávy a s glukomanánom trvali minimálne 2 mesiace až 5 mesiacov a denná dávka bola od 400 mg do 800 mg sušeného extraktu s minimálnym obsahom chlorogénových kyselín 40 - 50 % (t.j. denne cca 200 - 400 mg čistých chlorogénových kyselín). Výsledok bol zníženie váhy v priemere o 5 - 7 % z pôvodnej váhy, čiže napr. 70 kg-ový človek mohol  schudnúť 3,5 až 4,9 kg za 2 až 5 mesiacov. Zdôrazňujem, že v priemere ! Niektorí mohli schudnúť menej, niektorí viac.  To znamená, že chlorogénové kyseliny pôsobia veľmi individuálne, podobne ako lieky, u niekoho lepšie, u niekoho menej dobre. Klinické štúdie, ktoré sa robili s glukomanánom priniesli veľmi podobné výsledky a okrem zníženia hmotnosti dokázali aj zníženie hladiny cholesterolu v krvi počas jeho užívania.

Kvalita produktov:

Naše prípravky sú výživovými doplnkami, ktoré obsahujú patentom chránený značkový výťažok zo zelených kávových zŕn, Svetol® (výrobca suroviny Svetol® je firma Naturex, Francúzsko).
Glukomanán v SN Zelenej káve Plus a v SN ForteSlim Malina je vyrábaný Japonskou firmou Shimitsu a považuje sa za najkvalitnejší glukomanán na svete. Z tohoto dôvodu naše prípravky predávame cez sieť distribútorov liečiv a farmaceutických prípravkov v lekárňach v celej SR, prípadne cez internetové lekárne.

Od užívania prípravku po dobu 2 týždňov (cca 1 balenie) sa nemôže očakávať žiadny
zázrak.  Odporúčame Vám disciplinované, minimálne 2 - 3 mesačné užívanie, s dodržaním užívania
30-60 minút pred jedlom, spolu so zmenou životosprávy (viac pohybu a
spánku), zvýšením pohybových aktivít a s racionálnym, nízkokalorickým
stravovaním.